Magické tipy: vypěstujte si peníze

Finanční kouzla jsou po těch milostných jedněmi z nejoblíbenějších. Dnes se podíváme na dvě jednoduché varianty, jak si vypěstovat příjem navíc.

1.Zahrabte do připravené půdy v květináči nebo na zahradě něco zlatého. Mohou to být kousky zlata, prsten nebo jiný šperk, ale postačí i něco, co jako zlato vypadá, například bižuterie, zlatě vypadající mince apod.

Přidejte tři kapky krve z vlastního malíčku nebo tři kapky vlastní menstruační krve.
Zasaďte rostlinu, která přitahuje peníze; například bazalku, měsíček nebo tymián.

2.Pokud potřebujete konkrétní sumu peněz, napište částku, po které toužíte, na kousek papíru. Ten zahrabte do půdy v květináči. Nejmocnější je hlína sebraná na křižovatce cest nebo půda z hrobu vašeho bohatého příbuzného (pokud ho ovšem v rodině máte).

Přidejte pár kapek bazalkového oleje a zasaďte semínka bazalky nebo jiné rostliny spojené s finanční prosperitou.

Pak už se jen dobře starejte o rostlinky, zalévejte je a představujte si přitom, jak spolu s nimi roste i vaše bohatství.

Zajímají vás nejen jednoduchá finanční kouzla, ale chtěli byste prosperitní magii umět používat systematicky, s ohledem na svoje cíle a potřeby a hlavně a především efektivně? Sále se ještě můžete přihlásit do našeho webináře Finanční magie, který se koná už 7.7. v 7 hodin večer. Přihlášku najdete na našem webu v záložce Akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KdouloňKdouloň

KDOULOŇ (Cydonia oblonga, angl. Quince) je pozapomenutý ovocný strom, který se ale objevuje v lidových legendách po celém světě. Někteří věří, že to byla právě kdoule, která je zmíněna coby