Prosperita a finance v kuchyňské magii

Kouzla a oltáře na podporu finančního zdraví jsou stálicí magických grimoárů podobně jako kouzla ochranná a milostná.

Jako vždy, hojnostní jídelníček je pouze podporou, nikoli základem našich finančních snah. V otázce financí bojujeme často proti vlastním přesvědčením o tom, že si je nezasloužíme nebo že jsou kořenem veškerého zla. Krom zařazení hojnostních potravin proto pracujte i na svých názorech na peníze a bohatství. Nezapomeňte ani na světské prostředky zajištění finanční rovnováhy. Úprava příjmové i výdajové stránky rozpočtu by měla jít ruku v ruce s magickou podporou.

Při přípravě hojnostních jídel krájejte suroviny na kolečka a k vaření i stolování si zapalte zlatou či zelenou svíčku.

Z bylin je stálicí na prosperitním jídelníčku bazalka. Uvařte špagety nebo rizoto s bazalkovým pestem, případně nakrájejte na plátky rajčata a mozzarellu a dochuťte je lístky čerstvé bazalky. Do müsli nebo kávy přidejte špetku skořice. Káva navíc urychluje energie a je vhodná pro urychlení výsledků finančních kouzel.

Při vaření rýže přidejte pro chuť i finance pár hřebíčků.

Čočka na kyselo nemusí být jen novoročním jídlem a běžnou hnědou čočku můžete vyměnit za lehčí červenou. Finance podporují i hrách a fazole. A nezapomeňme na listový špenát, který pomáhá zajistit peněženku plnou zelených papírků. Kynuté těsto, mnohonásobně zvětšující svůj objem, je také vhodným prosperitním jídlem. Stejně jako obilné pokrmy, třeba z pohanky, ječmene či krup. Uvařte bazalkové kroupoto nebo pohankové palačinky se špenátem. V prosperitní magii využijete také bílou mouku a recepty na mazance či cukroví.

Při krájení banánů si představte, že se kutálejí jako zlaté penízky, zatímco plátky ananasu jsou koláče zlata. I jablka a hrušky mají příznivý vliv na cash flow. Vzpomeňte si na mytická zlatá jablka.

Rýže přináší štěstí nejen novomanželům, ale také rodinným financím. Upečte rýžový nákyp s jablky a skořicí nebo smaženou rýži s čočkou. Ke snídani nebo svačině si můžete připravit mléčnou rýži s hrozny. Přidat můžete i piniové oříšky, pekany či buráky.

Využíváte finanční magii pro podporu hojnosti ve svém životě? Dejte nám vědět do komentářů. 📷⬇️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

DUBENDUBEN

Nyní již stojíme zcela oficiálně na prahu jara. První pupeny už vyrašily, sněženky, bledulky, hyacinty, narcisy, konvalinky a krokusy na nás vesele vykukují z ještě studené země. Jaro už se