Magie ve všedním životě

Možná vás láká věnovat se magii, ale když se podíváte kolem sebe na ty, kteří už praktikují, přijde vám, že opravdová kouzla a rituály jsou něco, co se nedá skloubit s běžným, normálním životem. A je pravda, že většina z nás čarodějek se veřejně opravdu prezentujeme trochu jako bytosti z jiného světa.

Ne vždycky ale to, co vidíte na sociálních sítích nebo na webu, kde nabízíme svoje služby, je odrazem kompletní reality. Ne že bychom ukazovaly něco, co není pravda, ale zároveň je to jen střípek našich životů, a to většinou ten nejzajímavější, nejatraktivnější a nejlíbivější střípek.

Ani my, profesionální čarodějky, ale netrávíme celé dny v rituálním rouchu, obklopené kouřem z bílé šalvěje, zatímco v jedné ruce držíme tarot a v druhé athame. Většina našich životů vypadá dost podobně jako ty vaše. Chodíme do práce (což v našem případě může znamenat přípravu kurzů, vedení workshopů nebo konzultace s klienty), staráme se o domácnost, pečujeme o děti a večer se podíváme na oblíbený seriál na Netflixu.

Jsme prostě normální ženy, které dělají jednu věci trochu jinak, než je běžné: svou všední realitu jsme si obohatily o další rozměr. O něco, co je mimo to, co vnímáme běžnými smysly. O jiskru magie, která nemusí být vždy na první pohled patrná, ale prolíná se naším bytím jako červená niť, která spojuje náš svět se světy mimo pevnou hmotu.

Naším cílem a přáním je ukázat i vám, že dveře k jiným realitám jsou otevřeny pro všechny, kdo mají chuť jimi projít. Magie je tu pro čarodějky a bylinkářky, ale taky pro účetní, kadeřnice nebo mámy na mateřské.

A funguje stejně dobře, pokud ji provádíte ve své pracovně, kde máte oltář plný magických pomůcek, jako v kanceláři nebo obýváku, kde se na zemi povalují hračky vašich dětí.

Magie není jen pro vyvolené, speciální a cool lidi. Je tu pro nás pro všechny.
A tak nezapomeňte, že to, co vidíte na „sockách“, nemusí nutně odrážet celý příběh.

Pokud toužíte po tom okouzlit si váš vlastní život a prodchnout jeho každodennost magií, můžete začít třeba hned teď. My jsme tu pro vás, abychom vám na vaší cestě podaly pomocnou ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pondělí ráno vstanete příjemně naladěni díky vstřícnému Neptunu. Po poledni pro své aktivity využijte přízeň Pluta, který přináší šťastné okolnosti. Odpoledne se nedejte otrávit negativitou Saturnu.Od podvečera se těšte

ŠťovíkŠťovík

Po lopuchu mám pro vás připravenou další přehlíženou bylinu – a tou je šťovík (Rumex obtusifolius, angl. Dock).Jde o jednu z nejběžnějších rostlin, ale v mnohých směrech také jednu z

ČernohlávekČernohlávek

Drobná a opomíjená rostlinka – to je černohlávek (Prunella vulgaris, angl. Self-Heal).Najdete jej v podstatě všude a v každém trávníku. Vytrvale si žije pod stínem trav a vyšších květin. Včely