MALÁ ARKÁNA: Sedm pentaklů

Na Sedmičce pentaklů vidíme muže, odpočívajícího při práci. Pozoruje svou úrodu, na níž dlouho a tvrdě pracoval. Úsilí se vyplatilo a z drobných semínek je nyní prosperující zahrada. Je čas vychutnat si plody svého úsilí.

Sedmička pentaklů nám připomíná, že úspěch je výsledkem tvrdé práce a trpělivosti. Je kartou dlouhodobých investic a postupného, někdy až nepatrného vývoje.

Eso pentaklů nám přineslo uvědomění, že zasazení semínek vyžaduje odhodlání k dlouhodobé cestě. Sedmička pentaklů představuje důležitý milník. Máte zasezeno a na své „zahradě“ jste již odvedli mnoho práce. Vše roste a prospívá a zdá se, že vás čeká dobrá úroda.

Než se budete moci pustit do sklizně, je třeba udělat ještě hodně práce, ale už to, že jste se dostali tak daleko, je úspěch.

Nyní máte příležitost na chvíli se zastavit. Udělat si trochu odstup a zamyslet se, co bude následovat.

Možná je čas změnit směr, změnit přístup nebo jen provést drobné úpravy. Nebo možná zjistíte, že se vám daří skvěle a nemusíte nic měnit!

Ve výkladu tato karta naznačuje, že chápete, jakou hodnotu má váš čas a energie a že jste ochotni je investovat výměnou za udržitelný úspěch a naplnění dlouhodobých cílů. Nehledáte rychlé výhry, ale pečlivě se věnujete tomu, co je důležité a co se zhodnotí.

Pokud plánujete budoucnost, Sedmička pentaklů vás vybízí, abyste zhodnotili, jak nejlépe využít to, co máte k dispozici a kam nasměrovat své úsilí, abyste dosáhli toho nejlepšího možného výsledku.

Pokud jste tvrdě pracovali, může tato karta signalizovat, že se váš projekt blíží k vyvrcholení. Můžete si být jistí, že se vaše tvrdá práce vyplatí.

Někdy však může Sedmička pentaklů naznačovat frustraci z pomalých výsledků. Můžete mít obavy, že vaše úsilí zůstane bez odměny. Možná je problém jen ve vašem nepřiměřeném očekávání. Buďte trpěliví a oceňte pokrok, kterého jste dosáhli.

Udělejte si chvilku a znovu se zaměřte na své cíle. Přemýšlejte o tom, jak byste mohli od nynějška dělat věci jinak, jak byste mohli napravit to, co nefunguje. Nedělejte dramatické změny, spíše se snažte najít praktická a dlouhodobě udržitelná řešení vašich problémů.

Nesnažte se urychlit proces, přizpůsobte se jeho tempu a nespěchejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související