OCHRANA DOMOVA S POUŽITÍM MINERÁLŮ

Minerály lze používat nejen na léčení, jako elixíry či coby pomocníky při meditaci, ale jsou i vhodným doplňkem mnoha kouzel.

Protože se aktuálně věnujeme tématu čištění, očisty a ochrany, sdílíme dnes kouzlo, které vám právě za pomocí minerálů, o nichž píšeme v našem čtvrtečním seriálu, pomůže chránit váš domov.

Co budete potřebovat:
1 černý turmalín
1 onyx
1 obsidián
1 křišťál
3 velké hřebíky
1 černá svíčka
1 hlavička česneku
Voda
Víno
1 miska
Postup:

  1. Minerály očistěte a naprogramujte do nich svůj záměr, tedy ochranu vašeho domova. Můžete je pomazat vhodným olejem, ale tento krok není povinný.
  2. Oloupejte slupku z česneku a položte ji do misky.
  3. Na česnekovou slupku do misky položte tři hřebíky a uspořádejte je do tvaru trojúhelníku tak, aby jejich hroty směřovaly ven.
  4. Do středu trojúhelníku umístěte křišťál.
  5. Ostatní tři krystaly umístěte na vrcholy trojúhelníku.
  6. Pokropte je vodou a vínem. Zapalte černou svíčku a nechte hořet, zatímco se soustředíte na kouzlo. Svůj záměr můžete vyslovit nahlas, můžete ho napsat na kus papíru či z něj vytvořit bindrunu či sigilum – ty pak můžete přidat do misky.
  7. Takto postupujte po dobu tří dnů. Během rituálu si představujte, jak se kolem vašeho domova buduje a posiluje ochrana, která zabraňuje všemu škodlivému vniknout dovnitř.
  8. Čtvrtého dne použité minerály zahrabte do půdy před vchodové dveře (pokud bydlíte v bytovce, buďte kreativní a dejte je třeba do květináče, který umístíte ke dveřím) a zatlučte hřebíky do země opět před vchodové dveře.
    Dejte nám do komentářů vědět, zda a jak používáte minerály při čištění a ochraně vašeho domova či vás samých. Těšíme se na vaše tipy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související