Práce s podvědomím

Zatímco spíme, můžeme využít tento čas pro práci se sny a podvědomím.
Zde neplatí žádné dané pravidlo. Každému funguje něco jiného a je tedy nutné experimentovat, než nalezneme to pravé pro nás.

Pojďme se podívat na několik způsobů, které můžete vyzkoušet.
Jako tradiční bosorky se zaměříme především na přírodní stimulaci. Některé rostliny a pryskyřice cíleně podporují podvědomí a stimulují psychické vnímání. Patří sem andělika, anýz, bazalka, kopál, pelyněk, máta, růže, gardénie, santalové dřevo a další.

Pro vnitřní užití si prosím nastudujte příslušné pasáže v herbářích, vždy s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu!

Byliny však nemusíme užívat pro daný účinek jen vnitřně. Jednotlivými bylinami, či jejich směsí, můžeme vycpat malé polštářky nebo naplnit plátěné váčky, které vložíme pod polštář. Váčky si také můžeme lehce přivázat k zápěstí.

Z uvedených bylin si můžeme připravit sušenou směs, kterou zakápneme pár kapkami kvalitních EO.
Tuto směs máme připravenou vedle postele v uzavřené krabičce. Před magickou prací se sny několikrát vdechneme vůni této směsi a opět uzavřeme.

Využít můžeme také metodu vykuřování, kdy spalujeme např. směs pelyňku a sporýše.
V tomto případě ale prosím berte ohled na další osoby, případně zvířata.

Poslední metodou, kterou bych ráda zmínila, je pití čaje ze sušených okvětních plátků růže. Takový čaj je jednou z těch jemnějších metod, ideální pro začátečníky. V tomto případě se prosím ujistěte, že růže nebyly stříkány pesticidy. Jestliže to jde, zvolte růže ze své vlastní zahrádky.

Připomínám, že účinky mohou být různé. Zkoušejte, ale netlačte se do ničeho, co vám “nesedí”. Myslete také na to, že ačkoli vy byste rádi dostali odpověď, není to v tuto chvíli třeba možné a duchové s vámi komunikovat nechtějí.

Zároveň apeluji za zapisování si svých snů ihned po probuzení (i uprostřed noci). Věnujte pozornost však jen prorockým snům, tedy snům, které obsahují zvláštní symboly, neočekávané osoby apod.
Takových prorockých snů je velmi málo. Netřeba tedy věnovat snům každodenní a přehnanou pozornost. Obecně platí, že pokud chci pracovat se sny, resp. mít prorocké sny, musím pro to také něco udělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

MokošMokoš

Mokoš je slovanská bohyně Luny v jejím plodivém aspektu. Její jméno pravděpodobně vzniklo spojením slov mok (mokrý) a koš (osud). Jiné zdroje tvrdí, že slovní základ „mot-“ souvisí s motáním,