ÚPLNĚK V PANNĚ

Když je zvýrazněná Panna, děláme si rituály na zdravotní stav.

Dnešní doba klade velký vliv na prevenci a také na přírodní léčení, málokdo si však uvědomuje, že ten největší léčitel je lidské podvědomí a práce s ním. K rituálu zdraví budete potřebovat bílou svíčku, příjemnou hudbu a kámen křišťál.

Uvědomte si, kterou část byste chtěli svého těla vyléčit či posílit, na čem budete pracovat. Jestliže vás nic netrápí, můžete začít pracovat na lepším životním stylu, že budete na své tělo hodnější a mít jej více rádi, že si více budete vážit každého svého orgánu. Pusťte si hudbu, měla by být stejně čistá, jako křišťál, který během rituálu budete držet v ruce a zapalte svíčku. Zavřete si oči a představte si sami sebe, jdete po louce, nebo tam kde se sami cítíte dobře, jste šťastní. Za ruce držíte své úžasné zdraví. Vaše tělo je krásné a vy jste krásná.

Afirmujte si, jak jste vitální, energeticky nabití, jste zdraví. Nezapomeňte, že opakování je matka moudrosti a žádný rituál nestačí udělat jen jednou. Křišťál noste u sebe a dávejte si ho na noc pod polštář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Kozlík LékařskýKozlík Lékařský

KOZLÍK LÉKAŘSKÝ (Valeriana officinalis, angl. Valerian) odvozuje svůj název z latinského “valere”, což znamená „buď v pohodě“ nebo „buď silný“. O kozlíku se v historii často mluví jako o všeléčivém.Používal