MALÁ ARKÁNA: PÁŽE PENTAKLŮ

Páže pentaklů zobrazuje mladého muže stojícího na travnatém poli plném rozkvetlých květin. V dálce za ním se objevuje čerstvě zorané pole, které slibuje hojnou úrodu. Horský masiv na obzoru značí nadcházející výzvy a překážky, které musí Páže na své cestě překonat.

Páže drží v ruce zlatou minci a pečlivě ji zkoumá, jako by chtělo zjistit, jak zajistit ještě více hojnosti.

Páže pentaklů, stejně jako všechny ostatní Pážata v Malé Arkáně, přichází s dobrou zprávou o novém začátku. Pentakly jsou pevně spojeny s hmotným světem, a tak se tyto počátky budou týkat pravděpodobně nějakého podniku či podnikání, finanční oblasti, majetku, kariéry či tělesného zdraví a kondice.

Ve výkladu avizuje, že jste připraveni využít své schopnosti a talenty, abyste manifestovali něco, po čem toužíte, a převedli to do hmatatelné reality. Přináší nadšení pro nové projekty a také nadšení z možností, které se před vámi otevírají.

Než se vaše cíle naplní, bude třeba jim ještě věnovat energii, a především vytvořit si jasný plán, jak jich dosáhnout. Soustřeďte se na praktické aspekty své cesty, zůstaňte nohama pevně na zemi a nenechte se unést. Nebuďte zbrklí a vždy hledejte další realistický krok vpřed. Váš zdravý rozum a pragmatický přístup vás dovedou k řešení, které bude fungovat.

Ve snaze zhmotnit své sny je Páže pentaklů nadšeným studentem. Snaží se osvojit si dovednosti, které mu zajistí dlouhodobý úspěch. Přináší zvědavost, touhu přijít na to, jak věci fungují, a potěšení ze získávání nových informací.

Často se tato karta objevuje, když jsme připraveni posunout se na vyšší úroveň a zdokonalit se v tom, co děláme. Může přinášet nabídku studia a vzdělávání. Vybízí nás, abychom zkusili něco nového a objevili další stránku sebe sama.

Čím více dovedností si do svého portfolia přinesete, tím více cílů a snů můžete dosáhnout. Páže pentaklů může naznačovat, že uvažujete o novém podnikání nebo jiné činnosti, která má být finančně úspěšná.

Možná jste v této oblasti nováčkem, ale máte nadšení, odhodlání a oddanost, abyste projekt dotáhli do konce.

Stačí přidat potřebou píli a vytrvalost a úspěch je váš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ŠantaŠanta

ŠANTA (Nepeta cataria, ang. Catnip) je další známou a oblíbenou bylinou. Jejím jiným názvem je kočičí tráva, protože šanta neuvěřitelně přitahuje právě kočky. Nutno podotknout, že ne všechny. Zhruba 1/3

Amyris a bergamotAmyris a bergamot

ESENCIÁLNÍ OLEJE I. Amyris (Amyris balsamifera)Nejčastěji se můžete o amyrisu dočíst, že je levnější náhražkou za santalové dřevo. Má velmi podobné tóny, tedy dřevitě – balsamické, a stejné fixační vlastnosti.