Hřbitovní hlína v magii

Pokud někdo zmíní hřbitovní hlínu v magickém kontextu, pravděpodobně bude mít spousta lidí nespočet zvídavých otázek a nejistých pohledů. Koneckonců, zní to trochu strašidelně, že?
Lidé se mylně domnívají, že hřbitovní hlína lze využít pouze k nekromancii. Opak je ale pravdou. V magii lze hlínu z hrobu milovaného člověka využít na kouzla lásky, zatímco hlína zlověstného člověka by mohla být začleněná do kleteb či jiných malevolentních kouzel.

Jinými slovy, hlína z hrobu je fyzický objekt, který odpovídá vlastnostem osoby pohřbené pod ním.
Hlína se nesbírá jen tak „pro jistotu“ a neuskladňuje se ve sklenicích do zásoby. Sběr hřbitovní hlíny má svá pravidla, která není radno porušovat. Bylo by strašně snadné nakráčet na hřbitov s lopatičkou a pytlíčkem a naložit si co hrdlo ráčí, ale nejedná se o tak snadný krok, jako se na první pohled zdá.

V první řadě je důležité vybrat si ten správný hrob. Nenechte někoho jiného, aby hlínu sbíral za vás. Ve vašich botách chodíte jen vy sami, vaše cíle, záměry, pocity a intuice jsou také jen vaše! Nejlepší volbou (obzvlášť pro začátečníky) je použití hlíny z hrobu někoho, koho jste v životě dobře znali, například rodinného příslušníka nebo přítele. Pokud se totiž jedná o člověka, který se o vás mohl starat a měl na vás a váš život pozitivní vliv, hlína z hrobu by mohla být použitá v jakémkoli množství pozitivních magických činností.

Další možností by bylo použití hlíny z hrobu někoho, koho jste možná osobně neviděli, ale je vám velmi dobře znám. Například půda z hrobky slavného spisovatele by mohla být použita k probuzení vaší inspirace a kreativní jiskry. Země z hrobu bohatého člověka by mohla být začleněna do práce pro prosperitu.

Bez ohledu na to, ze kterého hrobu se rozhodnete shromažďovat hlínu, je důležité, abyste to učinili úctyhodným a čestným způsobem. Požádejte nejprve o svolení, důrazně a nahlas, aby vás bylo slyšet a seznamte zesnulého s vašimi úmysly. Pokud začnete cítit jakoukoliv pochybnost, nejistotu anebo neklid, pak je velmi pravděpodobné, že osoba, která je pohřbená pod vámi, s vašimi úmysly nesouhlasí. Sběr by měl být okamžitě zastaven a měli byste se zamyslet nad tím, zda jste zvolili ten správný hrob anebo zda jste na úkon s touto pomůckou vůbec připraveni.

V kurzu Čarodějný podzim se společně budeme zabývat všemi aspekty spojenými se sběrem a uskladněním hřbitovní hlíny. Naučíme se, jak vybrat správný hrob, jak komunikovat se zesnulým, od kterého hlínu potřebujeme, jak poznáme, že se jedná o bezpečný sběr, jak rituálně hlínu odebrat, jak hlínu bezpečně uskladnit, jak poskládat kouzlo u kterého hlínu potřebujeme.
Těšíme se na vás v kurzu a připomínáme, že pokud se chcete do kurzu registrovat s 40% slevou, můžete využít zaváděcí cenu už jen do konce tohoto týdne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KřišťálKřišťál

Křišťál je nejuniverzálnější kámen, jehož využití má velmi široké spektrum. Vyskytuje se nejčastěji v čiré formě, ale vzácností není ani jiné zbarvení či příměsi. Absorbuje, uchovává a uvolňuje energii a