Kletba

NENÍ KLETBA JAKO KLETBA

U každého druhého dotazu zjišťuji, že slovo “kletba” je natolik rozšířeno, že lidé nabyli pocitu, že cokoli horšího v jejich životech znamená, že jsou prokleti a přichází konec.
Malevoletní kouzla (kouzla s cílem škodit) můžeme rozdělit do třech skupin.

První skupinou jsou kouzla tzv. přinášející smůlu. Patří mezi nejrozšířenější formu této magie, protože jejich vytvoření a uvedení do praxe je jednoduché. Zvládne je i schopný začátečník. Slouží k tomu, aby daného člověka obtěžovala či způsobila určitý diskomfort dané osoby. V praxi to znamená, že ona oběť se bude cítit špatně u vás doma, že jí nevyjde třeba nákup důležitých věcí, ztratí peníze, pohádá se s partnerem atd.

Tato kouzla lze velmi lehce zvrátit a odstranit.
Druhou skupinou jsou klasická malevolentní kouzla způsobující nedostatek v různých sférách života – ztrátu přátel, ztrátu práce, zdravotní potíže apod. Tato magie vyžaduje už větší zkušenosti, vhodná je pouze pro pokročilejšího praktikanta. I tato kouzla lze se zkušenostmi zvrátit a nastolit potřebnou rovnováhu.

Třetí skupinou jsou ony zmiňované kletby. Kletba je ZÁVAZNÉ malevolentní kouzlo, které je navrženo tak, aby danou oběť zničilo. Slouží tedy k totální destrukci všeho v životě oběti. Znamená nejen ztrátu práce, ztrátu partnera, ale často také nutnost odstěhovat se na jiné místo. Znamená také totální zničení dané osoby v rámci zdraví, financí a mnoha dalších věcí.

Ačkoli se často dočtete, že kletbu lze zrušit, není tomu. Kletbu NELZE NIKDY zrušit. Kletbu lze pouze odklonit, aby přestala cílit na daného člověka.

Už vám určitě došlo, že vyvolání kletby je extrémně náročnou záležitostí. Jak časově, tak energeticky. Pro toho, jenž kletbu vyvolává jde o velmi vyčerpávající práci. Jednoduše řečeno – málokdo se do ní pustí. Protože vždycky je spousta jiných lehčích kouzel, která mohou splnit svůj cíl bez těžké a náročné práce.
Kletby spadají do kompetence extra pokročilého praktikanta.

Musíte také myslet na to, že troška jedu, který vypustíte proti dané osobě, ulpí i uvnitř vašeho těla. Nesmysly ohledně toho, že všechno se vám vrátí stejně či trojnásobně vymažte ze své hlavy prosím úplně.
Abychom to shrnuli – kletba/prokletí nejsou běžnou věcí a nebudou běžnou věcí.
V téměř 100 % případů se jedná o lehká kouzla, která lze také lehce zvrátit.

Vím, že mnoho lidí tuto magii odmítá. Otázkou je, jak budete řešit příchozího klienta, který s tímto potřebuje pomoci? Bez znalostí neuděláte nic.
Nemusíte to dělat, ale musíte to znát.

Tvorbu, mechanismus působení, možnosti odstranění.
Chápu, že mnoho z vás má k tomuto tématu co říci. Možná to bude znít tvrdě, ale váš názor nikoho nezajímá. Tradiční bosorka nikdy nebude vykládat o tom, co všechno umí a co všechno dělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

TýrTýr

Týr je který je znám také jako Tiw, či Ziu, byl Římany ztotožňován s Martem, nicméně jeho působnost je mnohem širší. Je sice bohem války, ale také bohem spravedlnosti.Jedním z