Kouzlo na přivolání peněz

Kdo z nás by nepotřeboval více peněz? Ať už ke svému osobnímu prospěchu, nebo třeba i proto, aby jimi mohl přispět tam, kde pomůžou také ostatním?

Samozřejmě že bez vašeho úsilí se vám zázračné bohatství z nebe nesnese, ale to, co už pro získání financí podnikáte na hmotné úrovni, můžete podpořit také vhodným kouzlem.
Jedno z nich vám nyní přinášíme.

Potřebovat k němu budete zelenou svíci (nemáte-li zelenou, postačí bílá) a vonný olej – bergamot, hřebíček, bazalku nebo jakoukoliv jinou vůni, kterou osobně cítíte jako korespondující se záměrem hojnosti.

Dále si připravte hrst mincí různé hodnoty, kus papíru a menší talíř nebo podšálek.
Samozřejmostí je, že kouzlo budete provádět v klidném a nerušeném prostředí a také v klidném a nerušeném stavu mysli.

Začněte tím, že na papír napíšete jasné a konkrétní přání. Musí být napsáno v přítomnosti, pozitivně a realisticky. Tedy nikoliv „Chtěla bych mít miliony na účtu a k tomu zámek i s princem“, ale například „Tento měsíc vydělám o 10 000 Kč více než obvykle“ nebo „Moje finanční rezerva na účtu je 100 000 Kč“. Fantazii se meze nekladou, ale nastavte si záměr tak, abyste sami dokázali uvěřit, že je možné ho zrealizovat.
Nyní si vezměte svíčku a začněte ji pomazávat olejem. Není ani tak důležité, zda budete nanášet olej shora dolů nebo zdola nahoru, ale podstatné je, abyste u této činnosti mysleli na svůj záměr, a abyste si to, co si přejete, přestavovali a vizualizovali tak jasně a živě, jak jen dokážete.

Až budete mít svíci potřenou, položte papír s napsaným textem na talíř a na něj umístěte svíci. Kolem ní naaranžujte mince, aby pokrývaly celou plochu na talíři.

Pak už stačí jen svíci zapálit a znovu se ponořit do procítění vašeho záměru.
Zapalujte takto svíci každý den po dobu přibližně patnácti minut a vždy se u toho plně soustřeďte na to, po čem toužíte.

Až svíce dohoří, můžete spálit i papír. Nebo ho složte a noste ho s mincemi v peněžence. Mince z talířku můžete také dát pod polštář, abyste kouzlo ještě pojistili.
Přejeme vám hodně úspěchů a ať se váš záměr naplní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

PryskyřicePryskyřice

Dnes se podíváme na pryskyřice dostupné u nás. SMRK (Picea abies) Smrk je houževnatý strom, který dobře snáší i nepříznivé podmínky. I proto je odjakživa považován zejména za strom ochranný.