Luna radí 11. – 14.3.2024

V pondělí v 1:19 vstupuje Měsíc do Berana. Impulzivní a přímočarou energii měsíce v Beranu využijte pro dosažení svých cílů. Ohlídejte si však netrpělivost a nezamotejte se do zbytečných šarvátek. Nic jini nevyřešíte, otrávíte všem náladu a navíc sami propadnete do sebelítosti a vzteku. Tak se zbytečně nerozčilujte a dodržujte pravidla diplomacie a strategie. Relaxujte při fyzické práci, aktivním pohybu, sportu, tanci a při zábavě s přáteli.

S přízní Pluta a Merkuru můžete počítat po celý den, podpoří vaše aktivity skvělou výřečností, bystrostí, příznivými okolnostmi a šťastnými náhodami.

V úterý kolem poledne využijte pro své plány vitalitu, elán a akčnost, které zesiluje energetický Mars.

Vhodná doba je nejen pro pracovní úsilí, ale i pro sport. S Měsícem v Beranu rychle zvádnete všechny domácí činnosti vyžadující energetický zásah. Vyhrňte si rukávy a vrhněte se do práce.
Ve středu v 1:28 vstupuje Měsíc do Býka. Za něžné, smylné a stabilní Luny v Býku si užijte příjemné klima při posezení s přáteli i na schůzce s nejmilejšími. Ohlídat musíte pouze býčí vytrvalost – pokud ráno vstanete zadečkem napřed, může vám to vydržet celý den. Večer si vychutnejte celkovou pohodu, kterou poskytuje zodpovědný Saturn. K půlnoci počítejte s nepozorností a zbrklostí Jupiteru.

Ve čtvrtek dopoledne pečujte o nadhled, protože Uran sice hýří nápady, ale ne všechny jsou ty pravé, a navíc zesiluje stres. V podvečer se mějte na pozoru, jinak vás agresivní Mars vtáhne do konfliktů. Na večer se těšte, protože Slunce přináší usměvavou a optimistickou atmosféru. Kolem půlnoci zažijete neptunovskou vnímavost a něhu (nejlépe v náruči svého protějšku).

Jako psychosomatikum kápněte do aromalampy něžnou violku. Pro zklidnění zvolte oregano, pro prohřátí zázvor. Celkovou harmonizaci a přátelské prostředí podpoříte zeleným avanturínem, příjemné zázemí a kreativitu očekávejte od karneolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Magie láskyMagie lásky

Magie svíček Kouzla jsou rozvinutější formou magie. Každý krok je třeba vykonat vědomě a často je doprovázen další akcí. Zatímco u zaklínadla provedete získání, zakódování a uvolnění energie v jediné