MAGICKÉ TIPY: VYPĚSTUJTE SI PENÍZE

Finanční kouzla jsou po těch milostných jedněmi z nejoblíbenějších. Dnes se podíváme na dvě jednoduché varianty, jak si vypěstovat příjem navíc.

  1. Zahrabte do připravené půdy v květináči nebo na zahradě něco zlatého. Mohou to být kousky zlata, prsten nebo jiný šperk, ale postačí i něco, co jako zlato vypadá, například bižuterie, zlatě vypadající mince apod.
    Přidejte tři kapky krve z vlastního malíčku nebo tři kapky vlastní menstruační krve.
    Zasaďte rostlinu, která přitahuje peníze; například bazalku, měsíček nebo tymián.
  2. Pokud potřebujete konkrétní sumu peněz, napište částku, po které toužíte, na kousek papíru. Ten zahrabte do půdy v květináči. Nejmocnější je hlína sebraná na křižovatce cest nebo půda z hrobu vašeho bohatého příbuzného (pokud ho ovšem v rodině máte).
    Přidejte pár kapek bazalkového oleje a zasaďte semínka bazalky nebo jiné rostliny spojené s finanční prosperitou.
    Pak už se jen dobře starejte o rostlinky, zalévejte je a představujte si přitom, jak spolu s nimi roste i vaše bohatství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ČernohlávekČernohlávek

Drobná a opomíjená rostlinka – to je černohlávek (Prunella vulgaris, angl. Self-Heal).Najdete jej v podstatě všude a v každém trávníku. Vytrvale si žije pod stínem trav a vyšších květin. Včely

VojtěškaVojtěška

MAGICKÉ BYLINY: VOJTĚŠKA (Medicago sativa, angl. Alfalfa) Vojtěška je běžně rostoucí luštěnina, kterou většina z nás zná jako královnu všech pícnin. Primárně je považována za krmivo pro hospodářská zvířata. Tato