Novoluní ve znamení Berana

Novoluní, které nastane 20. dubna 2023, je již druhé novoluní ve znamení Berana v tomto astrologickém roce. K tomu se také kryje s obdobím zatmění, což zvyšuje jeho intenzitu a význam. Tato kombinace energeticky nabitého novoluní a období zatmění může mít silný dopad na naše životy.

Novoluní je nejvhodnější doba pro kouzla, která jsou spojena se vznikem nových věcí. Například pozitivní přivolávání, které máte naplánováno na více dní, je ideální zahájit v den novu a pak pokračovat v dalších dnech klidně až do úplňku.

Novoluní s sebou přináší energii nového začátku, kterou můžeme využít k transformaci a posunu naší osobní i duchovní cesty. Letos jde o druhé novoluní v ohnivém Beranu, který je spojený s odvahou, iniciativou a energií. Díky tomu se energie novoluní zdvojnásobuje a nabízí nám jedinečnou příležitost k novému začátku a objevení naší vnitřní síly. Toto novoluní nám může poskytnout potřebnou energii a odhodlání k tomu, abychom se pustili do nových projektů a výzev. Během novoluní nastane ideální čas pro očistu a osvobození se od starých vzorců chování. Tato energie nám může poskytnout sílu a odvahu k tomu, abychom se oprostili od minulosti a začali znovu. Ptejme se, co už nefunguje, co nás drží zpátky a co bychom rádi změnili? Toto novoluní nám může poskytnout podporu a energii k tomu, abychom se odvážili udělat krok vpřed a začali úplně od začátku.

A na co se tento měsíc zaměřit? Beranům vládne živel ohně, jsou to lidé rozhodní, cílevědomí, bojovní, nezávislí, podnikaví, odvážní, ale mohou být také výbušní, hrubí, netrpěliví, sobečtí, ukvapení a agresivní. Jejich heslem je: jsem, existuji a chci. Dobrá rada: Berana je potřeba dojmout nebo utahat 🙂

Jedním z klíčových aspektů tohoto novoluní je sebeuvědomění a sebevyjádření. Beran je znamením, které je spojeno s individualitou a autentičností. Toto novoluní nás může povzbudit k tomu, abychom se více soustředili na své vlastní potřeby a touhy a naučili se vyjádřit své pravé já. Může nám také pomoct najít odvahu k tomu, abychom si stáli za svými vlastními názory a přesvědčeními. Toto novoluní je ideální k prozkoumání vlastní identity a sebeobjevování, jelikož Beran je spojen s nalezením vlastního já a posilováním osobní identity. Může nás povzbudit k tomu, abychom se zaměřili na naše vlastní potřeby, sny a cíle a začali se projevovat ve světě po svém. Můžeme se ptát sami sebe, kdo opravdu jsme a co opravdu chceme, a díky energii novoluní jít tvrdě za svým.

🌚Rituál nových začátků:
Na oltář si postavte obrázky měsíční bohyně, jakou bohyni si vyberete je zcela na vás. Pohybem seshora dolů naneste na bílou svíci bergamotový olej. Knot vynechte. Najděte v přírodě bílá peříčka, jako symbol bohyně. Pírko vložte do menší mušle. Mále-li v plánu víc nových projektu, pracovních, životních nebo jiných, použijte takový počet mušlí a peříček, kolik je vašich nových záměrů.

Přivolejte lunární bohyni a požádejte ji o podporu. Dívejte se do plamene svíčky. Barvitě si představte svůj život po novém začátku, kvůli kterému rituálem procházíte. Svíci zhasněte. Obojí, svíci i mušli s pírkem, položte na obrázek bohyně tam, kde a v čem chcete začít nanovo. Jde-li o práci, tak na pracovní stůl, pokud o lásku, tak do ložnice, pokud o peníze, tak v blízkosti peněženky, pokud o nový způsob stravy, tak na kuchyňskou linku. Na druhý den zapalte svíci na daném místě a nechte ji tam dohořet. Jděte ven a peříčko předejte větru, tím pádem i bohyni. Soustřeďte se u toho na svůj cíl.

Mušli, z níž se symbolicky zrodí perla vašeho nového začátku, vhoďte do řeky nebo do potoka a svoje záměry svěřte do rukou bohyně Luny a živlu vody. Koncentrujte se na váš cíl a nové obzory v životě.
Poděkujte bohyni a počkejte si na lunární zázrak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pátek v 8:41 vstupuje Měsíc do Panny. Pod výkonnou a příliš kritickou Lunou v Panně snižte nároky k sobě i okolí. Raději své blízké chvalte, ať zvednete jejich sebevědomí.