Luna radí 1.7. – 7.7.2024

Luna se nám nachází ve znamení Býka. Za vyrovnané a něžné Luny v Býku se můžete těšit na příjemné dny. Pokud už začínáte výletovat, tak zajděte s dětmi do zoologické nebo botanické zahrady, prohlédněte si hrady nebo se alespoň kochejte krásou přírody. V podvečer se nedejte agresivním Marsem vtáhnout do konfliktu. Večer si užijte něhu láskyplné Venuše, nejlépe v náručí partnera.

V úterý využívejte celý den výřečnost Merkuru a vnímavost Neptunu (silnější vliv budou mít v podvečer), ale i citlivou stabilitu danou Venuší a Saturnem. Dopoledne nepodlehněte uranovské zbrklosti. V 17:05 vstoupí Měsíc do Blíženců.

Ve středu s těkavou a nesoustředěnou Lunou v Blížencích se připravte na možné kolísání nálad a výpadky nervů. Pookřejete při veselé zábavě ve společnosti, komunikace nevázne a nezapomeňte si posedět s blízkou kamarádkou. I kdyby jste si měli jen zavolat a prokecat dvě hodiny. Pokud budete projednávat osobní, pracovní či obchodní projekty, později prověřte, zda dohody stále platí. Sami si zapište, co komu slíbíte.

Ve čtvrtek od odpoledne si užívejte akční, přesto pohodové ovzduší, které přináší vitální Mars a racionální Saturn. Oba jsou vynikající pro sportovní aktivity i náročnou fyzickou práci)- Večer nepodlehněte melancholii rozladěného Neptunu. Ve 22:51 vstoupí Měsíc do Raka. Dnes tedy budete pravděpodobně velmi rodinně založení a rádi budete pečovat o druhé.

V pátek s přecitlivělým Měsícem v Raku (obzvlášť, když je další den novoluní) snadno přejdete od smíchu k pláči. Stabilizujte náladovost příjemným domácím zázemím. Ráno vstaňte s úsměvem, nešetřete pozornostmi a víc se věnujte rodině. S dětmi si hrajte, povídejte si a vyslechněte, co je trápí. Jsou-li někde na prázdninách a je-li to možné, zavolejte jim. Zapřemýšlejte, jak se příště vyvarovat zbytečných chyb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

JadeitJadeit

Jadeit je minerálem harmonie, čistoty a klidu. V čínské kultuře symbolizoval moudrost, spravedlnost, lásku, odvahu i skromnost. Na dálném východě byl ceněn více než zlato a díky tomu, že se