Luna radí 10. – 16.6.2024

V pondělí se šarmantním a domýšlivým Měsícem ve Lvu se vydejte na velké společenské akce. Uchovejte si vnitřní klid a nic podstatného nedělejte, protože kvůli agresivnímu Marsu a manipulativnímu Plutu mohou vznikat velmi svízelné a nepředpokládané situace.

V úterý po poledni se radujte z usměvavé sluneční nálady. Na podvečer si naplánujte rande či chvíle s partnery, ať naplno využijete něhu a vnímavost Venuše. Večer ohlídejte zbrklost a zkratkovitost Uranu.

Ve středu v 7:38 vstupuje Měsíc do Panny. Kritickou a analytickou Lunu v Panně trochu přibrzděte, nebo nebudete s nikým a ničím spokojeni. Ani sami se sebou. Radši se dobře podívejte, za co můžete okolí ocenit. Možná se vám to bude zdát jako maličkost, ale věřte, že uznáním uděláte všem radost.

Ve čtvrtek večer si uchovejte nadhled, Saturn vše komplikuje. Panny tíhnou k psaným dokumentům, magie písma je pro ně tedy tím pravým. Uvědomují si sílu psaného slova, rozumějí velmi dobře magii symbolů, pečetí či okultních znamení a posismu (gest, póz a pohybů těla).

V pátek se ráno zkoncentrujte, ať nejdenáte pod vlivem stresu Merkuru a Slunce. Naopak během dne vás podpoří optimismem a výřečností. Dopoledne se těšte na svěží ovzduší Uranu. Poté nepodlehněte náladovosti Venuše a večer splínu Neptunu. Ve 20:12 Měsíc vstupuje do Vah.

Pokud si v sobotu přivstanete a vyrazíte v tuto příznivou dobu na výlet či zahájíte něco jiného, bude akce probíhat pod šťastnou jupiterovskou hvězdou (to, co začnete pod určitým vlivem planety, ponese si stejnou energetickou pečeť po celou dobu).

V neděli se nepouštějte do řešení citových problémů, nedopadlo by to dobře, protože Venuše je rozbolavělá, Neptun žije v iluzích a Merkur vymýšlí a lže. Psychickou kondici zharmonizujete esencí růže nebo ylang-ylangu. Zelinkavý kalcit odvede napětí, růžový turmalín zbaví auru negativního záření a růženín vás zahalí láskou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

FreyjaFreyja

Freyja je první, koho si představíme v seriálu o bozích, bohyních a božstvech (a práci s nimi).Její jméno znamená paní. Freyja sice byla vdaná za boha Óda, ten však zmizel,

VojtěškaVojtěška

MAGICKÉ BYLINY: VOJTĚŠKA (Medicago sativa, angl. Alfalfa) Vojtěška je běžně rostoucí luštěnina, kterou většina z nás zná jako královnu všech pícnin. Primárně je považována za krmivo pro hospodářská zvířata. Tato