Luna radí 24.6. – 30.6.2024

V pondělí Měsíc vstoupí v 5:14 do Vodnáře. Luna ve Vodnáři má dar být nestranným pozorovatelem života, což z vás dělá skvělé přátele, ale také například psychology nebo kouče. Můžete mít ale také sklon si držet odstup od emocí, což přináší do vztahů možné komplikace.

V úterý dělejte jen takové činnosti, které jsou brzy hotové. Nebo takové, které vás vyloženě těší. Energie Slunovratu je stále tu a dává nám příležitost se i na moment zastavit a věnovat se sami sobě.

Ve středu v 8:07 vstupuje Měsíc do Ryb. Lunární ryby jsou nejvíce vnímavé k okolí. Můžete se cítit nejistí a až příliš submisivní, máte ovšem obrovské tvůrčí nadání, a to v mnoha oblastech.

Ve čtvrtek nad ránem Venuše a Mars roznášejí příjemné erotické sny. Obě planety vás budou provázet celý den a zvyšovat citové porozumění obou pohlaví i sexuální přitažlivost, Neváhejte a dejte si rande (i vy roky zadaní). V podvečer už pravděpodobně nic nestihnete kvůli nehybnosti Saturnu.

V pátek vstupuje v 10:52 Měsíc do Berana. Můžete mít sklony ke spěchu, snažíte se věci řešit rychleji a agresivněji, než je žádoucí. Snadněji pak podlehnete pocitu frustrace a vyčerpání. Dokážete se sice rychle zotavit a nabrat síly, ale život není boj.

V sobotu za poledne dohlédněte na náladovost Venuše. Vnitřní přetlak uvolníte mytím podlah a koupelen, nezapomeňte i na magickou očistu vašich domovů. Práce vyžadující trpělivost a pečlivost odložte. Každý tu očistu děláme přece pravidelně, tak se pro jednou nic nestane, když ho vezmeme letem světem.

V neděli ráno ohlídejte stres Merkuru. Odpoledne si zachovejte nadhled, jinak vás rozhodí negativita a naschvály Pluta. Ve 14:00 vstoupí Měsíc do Býka. Věci kolem vás nejsou středobodem vesmíru. Neupínejte se na jistoty, které v nich můžete spatřovat. Snažte se o nalezení sebeúcty a jistoty uvnitř vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta MilenciKarta Milenci

Ústředním motivem na kartě Zamilovaných (Milenců) je nahá dvojice. Žena a muž zde reprezentují dualitu, která odděluje, ale zároveň nás inspiruje ke hledání spojení. Je naší přirozeností být přitahován tím,