Luna radí

V pondělí ráno vstanete příjemně naladěni díky vstřícnému Neptunu. Po poledni pro své aktivity využijte přízeň Pluta, který přináší šťastné okolnosti. Odpoledne se nedejte otrávit negativitou Saturnu.
Od podvečera se těšte z vnímavosti Venuše a nápaditosti Uranu. Vyplatí se dát si rande.

V 16:08 hodin vstupuje Měsíc do Blíženců. Uspějete ve všech domácích činnostech, od zušlechťování bytu přes vaření a úklid až ke kutilství. Svépomocí zvládnete přešít šaty, vyrobit šperky či poličku na kytičky.

Obdiv sklidíte v barvě žluté, oranžové, růžové a svěží zelené. Vše dobře slaďte a líčením podtrhněte smyslnost.

Vyberte esenci něžné violky (zlepšuje psychiku a odstraní nespavost), mateřídoušky a majoránky (nervová tonika) nebo úsměvnou mandarinku. Preferujte hřejivý karneol, harmonický smaragd a acháty – ten s krystalickým středem požádejte o ochranu a bezpečí.

V úterý bystrý a upovídaný Měsíc v Blížencích neudržíte chvíli v klidu. Vydejte se s ním na procházky, na setkání s přáteli, na diskotéky a večírky. Seznamujte se se zajímavými lidmi. Nevěřte ale všemu, co se povídá. Rovněž sami nerozšiřujte drby. Využijte současného množství nápadů, zapište si je, ať v budoucnu můžete ty kvalitní zrealizovat. Zajděte na velké nákupy i na úřady. Malujte a natírejte, vše dobře schne. Nějakého toho kocoura velkoryse přehlédněte. Práci zvládnete radostněji a rychleji ve dvou. Vyřiďte telefonáty a korespondenci.

Doma pečujte o ruce, ošetřete je mandlovým olejem a zjemněte citronovou šťávou.

Až do středečního dopoledne panuje vnímavé a přitom osvěžující a nápadité ovzduší, které udržují láskyplná Venuše a přátelský Uran. Naplánujte si milostné schůzky a nejrůznější společenské aktivity, určitě nebudete litovat. Ráno pečujte i dobrou psychickou kondici, jinak na vás rozladěná Venuše přenese plačtivost a splín.

Po poledni se chovejte obdobně a stále udržujte citovou stabilitu, ať nepodlehnete iluzím, klamům a melancholii Neptunu. Na večer se těšte, protože zodpovědný Saturn zajistí stabilní a pohodovou atmosféru.Ve 22:30 hodin vstoupí Měsíc do Raka. Oblékněte se do barev nebe, od bělavé až k temně modrošedé. Doplňte oranžovou zapadajícího slunce a růžovou ranních červánků. Použijte osvěžující esence uvolňující napětí: eukalypt a litseu cubebu (obě vhodné v době viróz), lemongras a borovici. Z kamenů zvolte uklidňující bledě modrý chalcedon, stabilizační sodalit, intuitivní azurit nebo něžný růženín.

Ve čtvrtek se za starostlivé Luny v Raku leckdy trápíme pro rodinu víc, než je zdrávo. Přecitlivělost a emoční labilitu neutralizujte dobrým domácím zázemím, vzájemným pochopením a vstřícností. Pozvěte na návštěvu prarodiče a něco dobrého pro ně přichystejte. Soustavně se věnujte dětem, potřebují máminu náruč. Vyprávění pohádky na dobrou noc je samozřejmostí. Buďte pozornější, protože nesoudné Slunce a nesystematický Jupiter zesilují nervozitu a nepřejí dohodám.

Na podvečer si naplánujte společenská setkání či rodinné aktivity. Na chvíli se Slunce a Jupiter rozzáří, hýří úsměvy, optimismem i štěstím a přinášejí skvělou zábavu. Odstraňte vlastní úzkosti, pomůžete tak choulostivému račímu žaludku. Při potížích si lehněte a pomalu upíjejte čaj z heřmánku nebo máty. Proti ranní nevolnosti nalačno vypijte sklenici horké vody. Na povzbuzení vitality jezte plody arónie (černý jeřáb), pijte čerstvou šťávu z rakytníku a užívejte extrakt z ženšenu.

V pátek nad ránem Mars ve spánku doplní vitalitu. Před polednem si užívejte povídavost Merkuru a odpoledne nápaditost Uranu. Přesto po celý den počítejte s výraznou kolísavostí nálad kvůli Venuši a Neptunu.

Večer však vyrovnají svou psychickou kondici a vy si můžete naplno vychutnat jejich něhu a vnímavost. Zalijte kytičky a přihnojte je. S pečlivou rukou račí Luny snadno zvládnete všechny domácí činnosti. Přizvěte k práci děti, ať se něco přiučí. Zelenou mají i kutilové. Do aromalampy vyberte esence stabilizující náladu: něžný jasmín, růžovou palmu, hřejivé geránium nebo kakaový extrakt. Z kamenů požádejte adulár o rozpuštění úzkosti, granát o životní jiskru a jadeit o celkovou harmonii.

V sobotu v 8:21 hodin vstupuje Měsíc do Lva. Velkorysý, ale domýšlivý Měsíc ve Lvu rád obdaruje přátelé, často však tím, po čem touží sám. Pokuste se porozumět svým blízkým, pochopte, že přání druhých bývají jiná než ta vaše. Jinak si užívejte společenského ruchu, jděte do divadla, na operu a koncerty. Oceňte své partnery, jak to partnerům sluší. Nad ránem Pluto tahá do snů černé můry. Během dne počítejte s emoční přecitlivělostí a silnou nervozitou kvůli Venuši, Neptunu, Merkuru a Uranu. Pečujte o vlasy! Snažte se, ať neděláte ostudu pověstné lví hřívě. Pro zlepšení lesku je koupejte v odvaru z břízy, kaštanu a kopřivy a do ještě mokré pokožky vmasírujte esenci rozmarýnu, čajovníku nebo levandule.

V neděli nad ránem Jupiter narušuje klidný spánek. Dopoledne ohlídejte těkavost lunární čtvrti večer hádavost Marsu. Od nedělního večera se těšte na citově velmi vstřícnou atmosféru se šťastnými náhodami danou Venuší a Plutem. v pondělí ji podpoří i povídavý Merkur a vnímavý Neptun. Při úklidu musíte drahé polovičky přesvědčit o jejich nepostradatelnosti, jinak neuspějete. Zato máte šanci z nich vymámit nové šaty, možná i nějaký ten šperk (lví Měsíc se rád chlubí krásou svých partnerek a peněženku otevírá velice snadno).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související