Luna radí na víkend

V pátek vstupuje ve 2:24 Měsíc do Střelce. Zvídavé a všetečné Luně ve Střelci nabídněte zajímavý program. Navštivte hrady, zámky a výstavy. Seznamujte se s novými lidmi, zúčastněte se ezoterických seminářů či dílen starých řemesel. Stanujte na březích jezer, večer se posaďte u ohýnku, upečte si indiánské placky nebo buřta a pozorujte hvězdy. Vydejte se na výlet lodí nebo na dostihy.

Možností je mnoho! Pouze ohlídejte narůstající roztržitost. Před polednem díky optimistické náladě Slunce vše půjde radostněji, ať už jde o pracovní záležitosti, oběd s přítelem či společenské podniky. Po poledni raději odložte důležité aktivity, protože mrzoutský Saturn vše zdržuje a komplikuje nejrůznějšími překážkami.

Večer pečujte o stabilitu a celkový nadhled. Agresivní Mars zesiluje nervozitu a vtahuje do hádek a konfliktů.

V sobotu si pochutnejte na originálních jídlech nebo na pokrmech inspirovaných zahraničními kuchyněmi. Nabídněte hummus, salát s olivovou zálivkou nebo bulgur s mungovými klíčky. Strávníky potěšíte i ryze českými borůvkovými knedlíky. S ohledem na játra omezte smažená jídla (pozor na přepálené tuky).
Po dětech rozhodne nepožadujte úklid jejich pokoje, zbytečně byste se rozčilovali. Raději se společně vydejte za sportem a zábavou. Prohlédněte si katalogy cestovních kanceláří, třeba vás nadchne nějaká “lastminutová” nabídka.

Zajímavost:

Klíšťata je třeba odstranit co nejdříve a místo kousnutí vždy ošetřit jódem, levandulovou či čajovníkovou silicí. Jako prevence se doporučují nejrůznější doma vyrobené repelenty. (Např. sáček sušeného rozmarýnu svařit s litrem vody, louhovat 10 minut a po scezení vmíchat lžíci octa; 30 kousků hřebíčku louhovat 24 hodin ve 200 ml Alpy). Přípravky se přelijí do rozprašovací lahvičky a stříkají se na kůži, oděv i boty.

V neděli vstupuje Měsíc v 5:44 do Kozoroha. Cílevědomý Měsíc v Kozorohu pro samou práci nemá čas na své nejbližší. To vám ale rozhodně neprojde těsně před Úplňkem, který se už nyní dožaduje zábavy. Uvědomte si, že fotografie rodiny na pracovním stole lásku nenahradí. Naplánujte si společný výlet po stopách historie či naučných stezkách. Aktuálně připravte posezení s rodinami svých spolupracovníků. Po půlnoci vás něžná Venuše bude kolébat ve své náručí.

Ráno využijte činorodost Merkuru a s chutí se pusťte do plánovaných aktivit. Odpoledne se těšte na celkovou pohodu, kterou zaručí zodpovědný a stabilní Saturn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

OnyxOnyx

Onyx je kamenem, který nám dodává sílu. Je neocenitelným pomocníkem v těžkých časech. Dodá nám energii a uzemňuje nás, abychom byli schopni nejen projít náročnou situací, ale dokázali jsme ji