Luna radí 17.6. – 23.6.2024

V pondělí v 8:38 vstupuje Měsíc do Štíra. Vaše emoce mohou být jako na horské dráze – z extrému do extrému. Svými silné empatickými schopnostmi můžete léčit a nebo zraňovat, velmi milovat a nebo silně nenávidět. Záleží jen na vašem rozhodnutí. Uvnitř můžete být zranitelní, což navenek nedáváte příliš najevo, a to vás může zraňovat ještě víc.

Do úterý si zachovejte nadhled hlavně v citové oblasti. Venuše roznáší náladovost, Neptun iluze, Merkur lže a podvádí. Večer se můžete těšit na celkovou pohodu udržovanou Saturnem. Z esencí zvolte santal pro meditaci, ylang-ylang pro zvýšení přitažlivosti nebo litseu cubebu pro aktivizaci sil.

Ve středu ohlídejte zbrklost Uranu. V 18:31 Měsíc vstoupí do Střelce. Potřeba neustále něco dělat a hledat.

Máte přirozený optimistický přístup ke světu, hledáte vyšší smysl vašeho života a nemáte rádi nudu. Jste spontánní a otevření, což může ostatním velmi imponovat. Jen si dejte pozor na pocity prázdnoty, které se mohou objevit zejména jste-li o samotě.

Ve čtvrtek nad ránem počítejte s tím, že nespokojený Jupiter vytrhuje z příjemných snů. Astrologické léto letos započne právě dnes 20.6. vstupem Slunce do znamení Raka ve 20:51 hodin. Ozdobte své oltáře květy, které jsou žluté, bílé, růžové a fialové. Čarujte s bylinkami. Můžete si namíchat magickou koupel, uvařit si speciální čaj nebo vytvořit váček s bylinkami.

V pátek vstáváte-li brzy, budete muset překonat Starutnovu těžkopádnost a nechuť. Během dne očekávejte akční a komunikativní společenské klima, udržované Merkurem a Marsem.

Úplněk ve znamení Kozoroha nastane v sobotu ve 3:08 hodin. Říká se mu také Bouřkový úplněk. Je ideální čas na rituály na zvýšení příjmu, pracovní postup, novou kariéru, na velké a ambiciózní cíle a přivolání peněz.

V neděli do dopřejte hlavně klid a pohodu. S úklidem si nedělejte starosti, vše vykonáte rychle a důsledně. Mějte na paměti dozvuky Úplňku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Amyris a bergamotAmyris a bergamot

ESENCIÁLNÍ OLEJE I. Amyris (Amyris balsamifera)Nejčastěji se můžete o amyrisu dočíst, že je levnější náhražkou za santalové dřevo. Má velmi podobné tóny, tedy dřevitě – balsamické, a stejné fixační vlastnosti.