Luna radí 5.2. – 8.2.

Počítejte s tím, že celkovou pohodu, vstřícnost a stabilitu stále udržují Jupiter a Saturn. Tedy až do úterý si uchovejte nadhled, neboť Merkur a Pluto mohou situacemi zamíchat jednou ve váš prospěch, podruhé k vaší nelibosti.

Střeleckou Lunu potěšíte čínskou nebo thajskou kuchyní, ale i zvěřinou, mořskou rybou nebo flambovaným pokrmem. Stres odstraňte procházkou v přírodě, sportem a vyváženým životním rytmem. Předejdete tak různým potížím včetně nespavosti.

Nenuťte sebe a už vůbec ne děti ke zdlouhavému úklidu (střelecká Luna postrádá trpělivost). S výsledkem byste stejně nebyli spokojeni. Promasírujte si tělo a obličej přípravky s mandlovými skořápkami, pročistíte tak póry a oživíte krevní oběh. Poté vklepejte regenerační mléko. V úterý v 13:08 vstupuje Měsíc do Kozoroha.

Za konzervativní Luny v Kozorohu těsně před Novoluním si rozmyslete, co očekáváte od nastupujícího období a co pro splnění svých plánů musíte udělat. Ve volném čase se plně věnujte rodině. Naplánujte společnou procházku, jděte do kina, nebo se podívat po obchodech. Neskrblete a všem kupte něco dobrého. Nezapomeňte své blízké obejmout a říct jim, že je máte rádi.

Ve čtvrtek vstupuje Měsíc v 14:59 do Vodnáře. Do aromalampy tento týden kápněte hřejivé a kořeněné esence, které rozproudí krev v těle: skořici, muškátový oříšek, zázvor, litseu cubebu. Přislaďte jej pomerančem. Rozbouřené emoce zklidníte za pomoci ametystu, který můžete přizvat také k meditaci.

Ukotvení a logické myšlení podpoříte obsidiánem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Zimní slunovratZimní slunovrat

Lidé slavili svátky spojené se Zimním slunovratem již od nepaměti. Oslavy návratu slunečního boha a prodlužujících se dní jsou silnou součástí evropské kulturní tradice, která se do dnešní doby zachovala

PryskyřicePryskyřice

Dnes se podíváme na pryskyřice dostupné u nás. SMRK (Picea abies) Smrk je houževnatý strom, který dobře snáší i nepříznivé podmínky. I proto je odjakživa považován zejména za strom ochranný.