Luna radí – pátek 14.7. až neděle 16.7.

Od pátku se těšte na vstřícné, svěží a nápadité klima darované Sluncem a Uranem (skvělé pro veškeré aktivity). Naplánujte si velké nákupy a zastavte se také v tržnicích. S blíženeckou Lunou snadno usmlouváte cenu zboží. Pročtěte inzeráty, třeba narazíte na něco, co potřebujete.

V sobotu odpoledne zpozorněte. Chvíli je vše zalité sluncem díky Venuši a hned nato slzy na krajíčku díky Neptunu. V 19:13 vstoupí Měsíc do Raka. Plejte a likvidujte škůdce a plísně. Posekejte trávníky, zastřihněte keře a odstraňte nemocné větve stromů. Natírejte lavičky, ploty, kůlny a přístřešky, všechno dobře schne. My bytoví se dejme do malování bytu, nebo kreativního tvoření.

V neděli na přecitlivělou Lunu v Raku dopadá psychická zátěž Novoluní, a tak má hned slzy na krajíčku. Chovejte se ke svému okolí vstřícně. Obejměte nejbližší, potěšte je dárečkem a dejte se konejšit v jejich náručí. Víc času věnujte dětem, jsou nyní vnímavější než dospělí. Společně jeďte na výlet do přírody, na chalupy, do hor nebo k rybníkům a načerpejte nové síly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LilithLilith

Pramatka upírů. Svůdkyně mužů. Démonka. Vražedkyně dětí. To jsou jen některá ze jmen, jimiž byla v průběhu věků označena, aby byla potrestána za svou nezávislou a hrdou povahu a svou