Luna radí 13.5. – 19.5.2024

Luna přichází v nové podobě. Uvidíme se spolu každé pondělí s tipy na celý týden. Bohužel sociální sítě nám neumožňuje rozsáhlé psaní, proto se spolu uvidíme i jinde… o tom ale až později.

Dnes ve 12:36 vstupuje Měsíc do Lva. Za srdečné, nicméně domýšlivé Luny se nedomnívejte, že jste středem světa pouze vy. Všímejte si skrytých přání vašich blízkých a oceňte jejich úspěchy. V úterý využijte pro plánováné činnosti akčnost a elán Marsu.Vydejte se na nákup magických věcí, Měsíc ve Lvu rád předvede, že na to má.

Ve středu ve 23:33 vstupuje Měsíc do Panny. Během dne si udržujte vnitřní klid, protože planety postupně zvyšují nervozitu. S disciplinovanou Lunou zvládnete hodně práce, jenže nic se nemá přehánět.

Nepromrhejte čas při úklidu nebo nad účetnictvím.

Od čtvrtečního odpoledne až do pátku Merkur a Pluto vytvoří podhoubí pro lži a podvody. Proto buďte pozorní. Od pátečního odpoledne ale ovzduší projasní vstřícné Slunce, svěží Uran a něžná Venuše.

V sobotu ve 12:22 vstoupí Měsíc do Vah. S harmonickým a křehkým Měsícem se budete dobře cítit ve společnosti. Hádky se odkládají, nehodí se ani zvyšovat hlas. Po oba dny víkendu si užívejte velmi příznivou a společenskou atmosféru. Slunce vás zahrne úsměvy a optimismem, Jupiter plnými hrstmi rozhazuje štěstí a Neptun přináší něhu a vnímavost.

Esence tohoto týdne je růže a růžová palma, které můžete okořenit 2 kapkami jalovce. Z kamenů vyberte růženín, kunzit nebo lamarit a nechte se pozvat do bájné Atlantidy.

Lidová slovesnost je v květnu směřována k jarním pracím a také k neodbytnému plevelu, neboť právě květen je rozhodující pro souboj s ním. Odstraňte si tento týden plevel ze života i ze zahrádky, postarejte se o svá zasazená semínka a prolévejte je vodou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související