Luna radí 19.1 – 21.1

Za něžné a smyslné Luny v Býku si užívejte společné chvíle s rodinou a přáteli, zazpívejte si za doprovodu kytary a třeba si i zatancujte. Až do sobotního rána se těšte ze společenské a pohodové atmosféry dané merkurem, Saturnem a Jupiterem. Od pátečního odpoledne zpozorněte, neboť Slunce a Pluto dělá naschvály. Během dne nepodlehněte splínu Venuše a Neptunu, večer zbrklosti Uranu.
Pečujte o sebe, vyplatí se to. Výživné kúry za rostoucího Měsíce v Býku působí dlouhodobě a velmi efektivně. Po bylinných napářkách (fenykl( naneste regenerační pleťovou masku (avokádo). Případně pleť osvěžte tampony s okurkovým tonikem a ošetřete ji výživnými krémy. Vybírejte něžné květinové esence: violku (pomáhá nespavosti), nasládlou mateřídoušku (nervové tonikum), hřejivou majoránku (prospívá při nachlazení).

V sobotu vstupuje Měsíc v 14:58 do Blíženců a v 15:07 Slunce do Vodnáře.

S inteligentním, vtipným, ale těkavým Měsícem v Blížencích se vydejte do centra společenského dění.

Nyní rychle navážete nové kontakty, snadno rozproudíte přátelské rozhovory. Možná potkáte právě toho, kdo vás bude doprovázet životem. Úspěšní budete i v pracovních, obchodních a úředních jednáních. Se sliby však buďte opatrní, na dané slovo třeba zapomenete. Raději si všechno poznamenejte do diáře.

Velkým úklidem blíženecký Měsíc nenadchnete, ale na nákupy se s vámi vydá rád. Na tržištích smlouvejte. Jen nezapomínejte, že ne všechno, byť za super cenu, potřebujete. Vyřiďte si korespondenci a připravte se na budoucí úřední záležitosti. Sháníte-li něco, projděte pořádně internet a nezapomínejte i koukat na recenze produktů.

V neděli se stravujte pravidelně a hlavně v klidu. Zvyšte přísun vitamínů a minerálů, Měsíc roste a dožaduje se výživy. K snídani nabídněte ovesné müsli s jogurtem, k obědu hovězí polévku a zapečenou pohanku se zeleninou. K večeři můžete podat tousty s drožďovou pomazánkou. Nepřehánějte to s masem a tučným jídlem. Z kamenů bledě modrý chalcedon požádejte o zklidnění nervozity, kalcit o odvedení úzkostí a tyrkys o stabilitu a schopnost vyjádřit své pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ChilliChilli

Chilli (Capsicum) Tzv. chilli papričky jsou rostliny z amerického kontinentu. Postupně se tyto plody rozšířily po celém světě a nyní se těší velké oblibě. Národy střední a jižní Ameriky používaly

Karta CísařovnyKarta Císařovny

Na obrázku vidíme půvabnou mladou ženu, sedící na trůnu pokrytém sametem. Císařovna je často zobrazována těhotná nebo kojící dítě. Na kartě Rider Waite tarotu můžeme její těhotenství spíše jen tušit,

IðunnIðunn

Iðunn je bohyně věčného mládí. Její jméno znamená Ta, která omlazuje. Je zobrazována jako panenská (ve smyslu nevinnosti, nikoliv nezkušenosti) bohyně, oděná do zlatých barev a ozdobená květy, která se