Luna radí 19.1 – 21.1

Za něžné a smyslné Luny v Býku si užívejte společné chvíle s rodinou a přáteli, zazpívejte si za doprovodu kytary a třeba si i zatancujte. Až do sobotního rána se těšte ze společenské a pohodové atmosféry dané merkurem, Saturnem a Jupiterem. Od pátečního odpoledne zpozorněte, neboť Slunce a Pluto dělá naschvály. Během dne nepodlehněte splínu Venuše a Neptunu, večer zbrklosti Uranu.
Pečujte o sebe, vyplatí se to. Výživné kúry za rostoucího Měsíce v Býku působí dlouhodobě a velmi efektivně. Po bylinných napářkách (fenykl( naneste regenerační pleťovou masku (avokádo). Případně pleť osvěžte tampony s okurkovým tonikem a ošetřete ji výživnými krémy. Vybírejte něžné květinové esence: violku (pomáhá nespavosti), nasládlou mateřídoušku (nervové tonikum), hřejivou majoránku (prospívá při nachlazení).

V sobotu vstupuje Měsíc v 14:58 do Blíženců a v 15:07 Slunce do Vodnáře.

S inteligentním, vtipným, ale těkavým Měsícem v Blížencích se vydejte do centra společenského dění.

Nyní rychle navážete nové kontakty, snadno rozproudíte přátelské rozhovory. Možná potkáte právě toho, kdo vás bude doprovázet životem. Úspěšní budete i v pracovních, obchodních a úředních jednáních. Se sliby však buďte opatrní, na dané slovo třeba zapomenete. Raději si všechno poznamenejte do diáře.

Velkým úklidem blíženecký Měsíc nenadchnete, ale na nákupy se s vámi vydá rád. Na tržištích smlouvejte. Jen nezapomínejte, že ne všechno, byť za super cenu, potřebujete. Vyřiďte si korespondenci a připravte se na budoucí úřední záležitosti. Sháníte-li něco, projděte pořádně internet a nezapomínejte i koukat na recenze produktů.

V neděli se stravujte pravidelně a hlavně v klidu. Zvyšte přísun vitamínů a minerálů, Měsíc roste a dožaduje se výživy. K snídani nabídněte ovesné müsli s jogurtem, k obědu hovězí polévku a zapečenou pohanku se zeleninou. K večeři můžete podat tousty s drožďovou pomazánkou. Nepřehánějte to s masem a tučným jídlem. Z kamenů bledě modrý chalcedon požádejte o zklidnění nervozity, kalcit o odvedení úzkostí a tyrkys o stabilitu a schopnost vyjádřit své pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

RoutaRouta

Další výrazně magickou bylinkou je ROUTA (Ruta graveolens, angl. Rue). V některých oblastech je routa známa jako královna magických bylin, protože má extrémně široké magické využití. A to jak samostatně,

PampeliškaPampeliška

PAMPELIŠKA (rod Taraxacum, ang. Dandelion). Známá také jako mlíčí, pleška, lucerny nebo lví zub.Pampeliška je bylinou zasvěcenou Slunci. Používá se zejména pro věštění. Také je doplňkem pro každá kouzla a