Luna radí 26.1. – 28.1.

Téměř měsíc pro své plány budete moct využívat pozitivní vliv Jupiteru a Saturnu. V celkově stabilní a optimistické atmosféře je lidské jednání racionálnější, konstruktivnější a vše probíhá s větší lehkostí.

Přesto od pátku počítejte se stresem a nesoudností kvůli Merkuru, Marsu a Slunci. Večer nepodlehněte zkratovitému jednání Uranu.

Budete-li mít doma hosty, připravte nebo objednejte bohaté občerstvení. Zkrášlujte se a zušlechťujte, ať se líbíte. Lví Měsíc se rád pochlubí krásou své vyvolené a ochotně vás doprovodí i do obchodu, kde pomůže s výběrem drahých šperků či jiné parády. Vaši partneři tentokrát vše s lehčím srdcem zaplatí.

V sobotu se těšte na citovou pohodu danou Venuší. Ve 20:11 vstoupí Měsíc do Panny. S výkonnou a svědomitou Lunou v Panně toho zvládnete víc než jindy. V zaměstnání odvádějte kvalitní výkony a klidně za ně žádejte pochvalu. Nicméně ve svém volnu myslete i na sebe a provětrejte si hlavu na čerstvém vzduchu (v neděli na to budete mít času dost). Váš pes určitě uvítá delší procházku. Oceňte přednosti svých blízkých, sebevědomí je na bodu mrazu. Nezapomínejte pochválit své děti i své protějšky, potřebují to slyšet.

V neděli se těšte! Přímo úchvatné klima udržují usměvavý Jupiter, pohodový Saturn, láskyplná Venuše, bystrý Merkur, akční Mars a nápaditý Uran. Využijte toho pro všechny své plány a aktivity, určitě se vám bude dařit a užijete si i spoustu legrace.

Do aromalampy kápněte antiseptické esence, které pročistí vzduch: eukalypt, liseu cubebu, kafr, borovici, citron. Z kamenů pro citlivou harmonii zvolte chryzopras, pro podporu celkové stability a trávení jaspisy.

Červený kámen doplní akční energii, brekciový učí kompromisům a zelený pohladí city.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

MákMák

Rod máků (Papaver) se vyznačuje mnoha krásně kvetoucími druhy. Květ máku má dlouhou historii v mnoha kulturách. Ve Velké Británii je znám jako vzpomínka na ty, kteří zemřeli v boji

SněženkaSněženka

Sněženky (Galanthus nivalis, anglicky Snowdrop) získaly za posledních několik staletí mnoho lidových jmen. Některá odrážela jejich vzhled, některá pověry s nimi spojené a některá jejich neobvyklou dobu kvetení. Jsou synonymem