Luna radí 29.1. – 1.2.

Všechny práce vám půjdou snadno od ruky. S důslednou Lunou v Panně rychle uklidíte, zdravě navaříte, prověříte domácí rozpočet, dokonce výhodně nakoupíte, zejména zdravou výživu a hygienické potřeby. Nedělejte však všechno sami a zapojte rodinu! Nešetřete pochvalami a nemá-li kdo ocenit vás, odměňte se sami! V pondělí odpoledne očekávejte příliv elánu, svěžesti a nápaditosti díky Marsu a Uranu. Okolo poledne si vychutnejte povídavost a vtipnost Merkuru. Nechcete pozvat přátele na večeři?

V úterý v 9:04 vstupuje Měsíc do Vah. Harmonický Měsíc ve Vahách miluje krásu, proto navštuvte nějakou výstavu a kochejte se díly tvůrců. Nejlépe uděláte, půjdete-li na výstavu s přítelem nebo kamarádkou. Pak si můžete o svých zážitcích popovídat ve vinárničce u svařáku či sklenky kvalitního vína. Vyhýbejte se konfliktním situacím, naopak vyhledávejte příjemnou společnost kamarádů.

Stále využívejte racionalitu a optimismus Jupiteru a Saturnu. Během dne si vychutnejte akčnost a nápaditost Marsu a Uranu. Vhodná doba pro sport i pracovní nasazení. Ve středu ráno vstanete s úsměvem díky přízni Slunce.

Ve čtvrtek dopoledne nepodlehněte stresu Merkuru a všechny informace raději prověřujte. Špinavé úklidové práce odložte a věnujte se zkrášlování a zušlechťování domovů. Najděte prostor pro milé drobnosti, ať se z nich můžete radovat. Estetická Luna ve Vahách vám pomůže vybrat to nejlepší umístění. Do aromalampy kápněte jemné květinové silice, které stabilizují psychiku: růži či citron s kanangou. Přidejte 2-3 kapky stimulační máty. Z kamenů si jako průvodce vyberte zklidňující bledě modrý chalcedon, harmonizující jadeit nebo láskyplný kunzit či růženín. Pozdě večer počítejte s negativitou a naschvály Pluta. Ve 21:37 Měsíc vstupuje do Štíra.

Vaše Luna Poháry plné magie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pondělí nad ránem Uran vytrhuje z příjemného snění. Ráno nepodlehněte nervozitě Merkuru a večer škarohlídství Saturnu. Ve 20:39 hodin Měsíc vstupuje do Panny. Zazáříte ve společenské sytě žluté, oranžové

Druhá noc YuleDruhá noc Yule

Divoký hon a uctívání předků Druhá posvátná noc je nocí Zimního slunovratu. Soustředíme své myšlenky na důležitost domova, protože naši předkové nám připomínají, abychom se vyhnuli Divokému honu, známému také