Luna radí

Za snivé, chápavé a unikavé Luny v Rybách popusťte uzdu fantazii a toulejte se v přírodě a parcích. Povídejte si se stromy. Vodu v jezírkách, řekách a potůčkách nechte odnést vaše starosti.
Pro své pracovní záležitosti, případně pro sportování, fyzicky náročnější záležitosti, ale i pro zábavu využijte elán a akčnost Marsu, optimismus Slunce a příznivé okolnosti dané Plutem.

Nejsilnější působení čekejte ve středu odpoledne a v podvečer.
V úterý nepodlehněte stresu a užvaněnosti Merkuru. Ve středu si zase vychutnejte vnímavost Neptunu, jen pohlídejte jeho přecitlivělost. Do aromalampy kápněte esence něžných květin zklidňující psychiku: jasmín, kanangu, růžové dřevo. Z kamenů zvolte intuitivní lamarit, vnímavý apatit a citově ukotvující tyrkys.

Ve středu v 15:02 hodin vstupuje Slunce do Střelce a v 18:19 hodin vstupuje Měsíc do Berana.

Navštivte tvůrčí prostředí, třeba keramickou dílnu. Věnujte se všem tvůrčím činnostem. Malujte obrázky, vyšívejte nebo se přihlaste do nějakého kurzu.

Objednejte se k léčitelům a kartářkám, jsou ve vynikající formě.

Začněte přemýšlet nad tím, jakým dárečkem potěšíte své milé na Vánoce. Ale můžete obdarovat i sami sebe. Můžete začít tím, že se přihlásíte na náš webinář čarodějná zima. Nejen, že je zdarma, ale celé živé vysílání se nahrává a záznam vám pošleme druhý den do e-mailu. Takže se nemusíte bát, že byste něco zmeškali.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

V pondělí ráno vstanete příjemně naladěni díky vstřícnému Neptunu. Po poledni pro své aktivity využijte přízeň Pluta, který přináší šťastné okolnosti. Odpoledne se nedejte otrávit negativitou Saturnu.Od podvečera se těšte

MorríganMorrígan

Morrígan je irská bohyně spojovaná zejména s rozdmýcháváním bitvy, ale také s osudem a světem mrtvých. Patří k Túatha Dé Danann, lidu bohyně Danu, poslední rase, která obývala Irsko před