Luna radí

Za snivé, chápavé a unikavé Luny v Rybách popusťte uzdu fantazii a toulejte se v přírodě a parcích. Povídejte si se stromy. Vodu v jezírkách, řekách a potůčkách nechte odnést vaše starosti.
Pro své pracovní záležitosti, případně pro sportování, fyzicky náročnější záležitosti, ale i pro zábavu využijte elán a akčnost Marsu, optimismus Slunce a příznivé okolnosti dané Plutem.

Nejsilnější působení čekejte ve středu odpoledne a v podvečer.
V úterý nepodlehněte stresu a užvaněnosti Merkuru. Ve středu si zase vychutnejte vnímavost Neptunu, jen pohlídejte jeho přecitlivělost. Do aromalampy kápněte esence něžných květin zklidňující psychiku: jasmín, kanangu, růžové dřevo. Z kamenů zvolte intuitivní lamarit, vnímavý apatit a citově ukotvující tyrkys.

Ve středu v 15:02 hodin vstupuje Slunce do Střelce a v 18:19 hodin vstupuje Měsíc do Berana.

Navštivte tvůrčí prostředí, třeba keramickou dílnu. Věnujte se všem tvůrčím činnostem. Malujte obrázky, vyšívejte nebo se přihlaste do nějakého kurzu.

Objednejte se k léčitelům a kartářkám, jsou ve vynikající formě.

Začněte přemýšlet nad tím, jakým dárečkem potěšíte své milé na Vánoce. Ale můžete obdarovat i sami sebe. Můžete začít tím, že se přihlásíte na náš webinář čarodějná zima. Nejen, že je zdarma, ale celé živé vysílání se nahrává a záznam vám pošleme druhý den do e-mailu. Takže se nemusíte bát, že byste něco zmeškali.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BazalkaBazalka

BAZALKA (Ocimu, angl. Basil) je známou bylinou, jejíž využití je dáno především kuchyní a kuchyňskou magií. Historie využití bazalky je velmi stará, téměř 5000 let.Je velmi silně propojena s magií