Lví brána

Lví brána je hvězdný portál, který nás spojuje s hvězdou Sirius, což je hvězda spojená s Egyptem a Atlantidou. Portál Lví Brány aktivuje extrémně silnou posvátnou energii a propojuje vás s vaším pradávným spojením na Egypt a Sirius.

Sirius je nejzářivější hvězdou naší oblohy a má dokonce 26krát vyšší jasnost než Slunce. Světlo Siria povzbuzuje proces probouzení k vyššímu stavu vědomí a tlačí nás vpřed směrem k našemu vzestupu. Říká se, že je nejdůležitější hvězdou z hlediska vývoje lidí a ve starověku byl nazýván “Spirituální slunce”.

Během našeho léta (na Jižní polokouli je to opačně), v období mezi 26. červencem a 12. srpnem, je Sirius nejblíže k Zemi, a proto jsou energie z něj proudící nejsilnější. Je to období, kdy se dostává do jedné přímky se Sluncem, Zemí a pásem souhvězdí Orion. V přesném přímce se pak tato nebeská tělesa nacházejí právě v onen magický datum 8.8., kdy je intenzita proudění nejvyšší. Vstoupí-li tato nebeská tělesa do jedné linie proudí k Zemi velmi intenzivní vlna světla, které probouzí DNA, aktivuje lidské energetické pole a vysílá vysoko vibrační frekvence a kódy procitnutí.

Odskočíme-li si do starověkého Egypta a jeho symboliky, pak hvězda Sirius byla spojována s bohyní Isis a souhvězdí Orion s bohem Osirem. Aby mystérií nebylo málo, pak tři hvězdy pásu Oriona jsou v okamžiku zarovnání Sirius, Slunce, Země a pás Oriona v přesné linii se třemi pyramidami v egyptské Gíze. Pohledem starověkých mudrců je to okamžik, kdy bůh Osiris – prezentován Orionem, a bohyně Isis – prezentována Síriem, jsou v jedné přímce. Tedy okamžik propojení ženské a mužské energie v přirozené harmonii, v jejich nejčistější božské podstatě.

Lví brána, také nazývaná „Nekonečný portál“ umožňuje zvýšit úroveň lví energie a tím umožnit větší probuzení lidstva na všech úrovních. Poskytuje nám prostor a příležitost znovu “stvořit” sebe sama. Obrazně řečeno (a svým způsobem i doslovně – to je to propojování světů) znovu se zrodit do života a do člověka, jakým každý na své esenciální úrovni opravdu jsme. Umožňuje kosmické energii a informacím “doletět” snáze k Zemi a na individuální i kolektivní úrovni otevřít každému z nás možnost posunout se ke způsobu života ve vyšším stavu vědomí, tedy ve více vědomém a udržitelném způsobu života. Říká se, že portál je udržován a chráněn dvěma lvy, každým na jedné straně brány.

Lví Brána je důležitým „harmonickým vyrovnáním“, které aktivuje kódy a přenosy navržené ke stimulaci energie uvnitř vás. Během této energetické brány se znamení zvěrokruhu Lva shoduje s astrologickým vyrovnáním Slunce. V tyto dny čekejme velké navýšení kosmické energie a v určitém bodu se vytvoří mezery mezi hmotným a nehmotným světem. Královská energie Síria nás “nabíjí” naší přirozenou suverenitou, autentičností. Stejně jako znamení lva v našem zvěrokruhu, jsou i energie plynoucí ze Siria o naší vlastní nezávislosti. Podporují nás a pomáhají nám vstoupit do naší osobní síly. Tato energie k nám samozřejmě proudí neustále, ale uprostřed léta je proud nejsilnější.

Období zesíleného proudění této božské energie, tohoto mocného času, vytváří prostor pro rozpomenutí se na naše vlastní dary, dovednosti a silné stránky i to, jak je používat. Jedná se o velmi kreativní a hravou energii. Ostatně energie kreativity a hravosti je pro kočky, ty malé i ty velké, velmi typická. Lze říci, že božská kreativita je pro ně přirozeným stavem.

26.7. se otevřela spirituální brána, která vrcholí 8.8. a 12.8. se uzavírá.

Na co se zaměřit v tomto období, zejména před vyvrcholením Lví brány tedy těsně před 8.8.?

V první řadě se můžete zaměřit na vztahy, zejména partnerské a zde vytěžit co to jde. Máte v hlavě mnoho myšlenek, které vás brzdí? Zkuste si dopřát dostatek času a prostoru a hledejte uvnitř sebe. Pokud si to dovolíte, nastoupíte na novou cestu. Nenechte se ovlivňovat okolím, nemusíte se všemu přizpůsobovat, ba naopak, dovolte si zářit. Buďte sami sebou, jen tak můžete být šťastní!

Pořád nevíte, co chcete? Přehazujete možnosti sem a tam? Srovnejte si, co ve svém životě opravdu chcete. Objevte v sobě to, s čím jste kdysi měli problém, nepřijímali jste to. Nyní to ale můžete vidět jako krásné a obohacující. Celou dobu jste to mohli přehlížet nebo jste to dokonce mohli vnímat negativně. Dnes to pro vás může znamenat vaši velmi významnou a důležitou součást. Dovolte si přijmout tuto nabídku a hledat uvnitř sebe. Nastupte na tuto cestu, která vám může změnit život.
Stále vás může také brzdit nějaká vaše vlastnost, stín, za který jste se styděli, který jste odmítali. Nyní je čas se s ním spojit a začít se na něj dívat jiným pohledem. Přišel čas jej s vděčností přijmout. Je uvnitř vás napětí? Toto napětí je způsobené nerovnováhou mezi mužskou a ženskou složkou. Vaše mužská složka potřebuje uzdravit. Dostat se do své síly, abyste mohli zase naplno vládnout svému životu. Díky tomu se vám otevře mnoho možností v životě. Váš velký potenciál se skrývá ve vás samých. V přijetí vaší ženské stránky. Dovolte si jen tak plynout, být, přijímat, nechat věci běžet sami, bez kontroly. Někde v minulosti vás konfrontace s mužskou silou dovedla k tomu, že se v mužské energii cítíte líp. Preferujete ji. Tím jsou ale energie uvnitř vás v nesouladu a to vám bude narušovat vztahy s vašimi bližními i vztah sami k sobě.

Zkuste podpořit v tento čas tvořivou ženskou energii a zkusit tyto dvě energie zharmonizovat. Aby mezi sebou nemuseli bojovat, nemusela být některá potlačovaná, ale aby spolu obě spolupracovaly.

Nespěchejte na sebe ale pomalu, pozvolna (ne pod tlakem) se otevřete nové cestě. Nechte všechna přesvědčení, která vás brzdí v životě, odejít. Prozářit a rozpustit. Díky tomu se budete moct posunout na další – vyšší životní úroveň. Jedna kapitola se uzavírá a druhá, která vám může přinést mnohé se pomalu může začít otevírat.

Zkuste se zaměřit na rovnováhu ve vašem životě. Zde stojí váš velký potenciál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

AloeAloe

ALOE (Aloe vera, angl. Aloe) je rostlinou, kterou má většina z nás doma v květináči.Je velmi ceněna pro své léčivé schopnosti. Pojďme se však podívat na to, zda má i